Brugklassen 2022-2023

Alle brugklasleerlingen zijn voor de zomervakantie al een dagje komen kennismaken. Zij hebben daar het kennismakingsgidsje meegekregen met allerlei informatie over Lumion. Voor wie deze kwijt is geraakt of gewoon even wil inkijken; je kan het boekje HIER downloaden of op de pagina DOCUMENTEN voor de bladerversie kiezen. Verder krijgen ouders en leerlingen aan het begin van het schooljaar een mail over het nieuwe schooljaar waarin alle benodigde informatie staat.

Teamleiders schooljaar 2022-2023

  • Team 1 – Mick Leenman; m.leenman@lumion.amsterdam
  • Team 2 – Levi Heinemeijer; l.heinemeijer@lumion.amsterdam
  • Team 3 – Spike van het Hooft; s.vanhethooft@lumion.amsterdam
  • Team 4 – Houda Riffi Acharki; h.riffiacharki@lumion.amsterdam
  • Team 5 – Jeffrey Bult; j.bult@lumion.amsterdam
  • Team 6 – Thijs Kunst; t.kunst@lumion.amsterdam
  • Team 7 – Jasper Vogel; j.vogel@lumion.amsterdam

Schoolmaterialen

Naast de Ipad hebben jullie de volgende schoolmaterialen nodig:

  • Ruitjes en lijntjes schrift (1x1 cm)
  • Geo driehoek
  • Rekenmachine
  • Pennen
  • Passer

Voor de aanschaf van een iPad verwijzen we je naar de Q&A pagina. Wil je hulp bij het installeren van je iPad dan kan je onderstaand filmpje bekijken.

© 2022 LUMION, school van je leven ® All rights reserved. Webdesign by PAREGO | Content en redactie: Sabine Schippers Schrijfpraktijk | LUMION staat onder het bevoegd gezag van de Stichting Progresso.